2 LIPCA 2011 r. ŁAZISKA GÓRNE impreza na zakończenie sezonu 2010/2011
W sobotę 2 lipca 2011 r. odbyła się impreza na zakończenie sezonu 2010/2011 Polonii Łaziska dla rocznika 2003/2004.Impreza ta została przygotowana przez trenera Kazimierza Kaszoka przy dużym udziale rodziców młodych piłkarzy. Na początek w ramach integracji rozegrano kilka meczy, w których brali udział dzieci i ich opiekunowie.W pierwszym zmagali się sami tatusiowie, a emocje, które im towarzyszyły chyba przerosły oczekiwania widzów i samych graczy, gdyż walka była zacięta i pełna ekspresji. Następne mecze rozegrali młodzi zawodnicy w grupach mieszanych, którzy mimo małych kontuzji i kilku siniaków pokazali, jak potrafią dać siebie wszystko. 
Jako ostatni odbył się mecz "Dzieci kontra Rodzice", i tu również emocje wzięły górę, gdyż młodzi zawodnicy dawali z siebie wszystko, a rodzice nie odpuszczali, no i przy tym zabawa była przednia.

  Tego dnia wzruszające chwilę towarzyszyły również wszystkim, podczas pożegnania i wspólnych podziękowań dla trenera Adama Krzęciesy, który trenował młodych piłkarzy od początku sezonu. 
Kreator strony - przetestuj