Turniej                                                        II miejsce                                                    26 czerwca 2011 r. PSZCZYNA

Drużyny biorące udział w turnieju:
Grupa A:
LKS Łąka
ZSP Czarków
Orlik Czechowice-Dziedzice
POLONIA Łaziska

Grupa B
UKS Centrum I
UM RKS Czechowice-Dziedzice
Pionier Tychy
UKS Centrum Pszczyna II

Nasza drużyna zaczęła turnieju bardzo dobrze. Najpierw wygraliśmy LKS Łąka 1:0 po świetnej bramce Artura Sip, a chwilę później z ZSP Czarków również 1:0   po znakomitej bramce Oskara Kabika. Następnie graliśmy z ORLIK Czechowice-Dziedzice i wygraliśmy 4:0, gdzie kolejnymi pięknymi trafieniami uraczyli nas: Oskar Kabik x 2, Wiktor Kosiński i Mateusz Wojtek. I w ten sposób doszliśmy do półfinałów, gdzie wygraliśmy z UKS Centrum Pszczyna II 1:0, a bramkę strzelił Mateusz Wojtek.FINAŁ, to MOSiR Polonia Łaziska – UKS Centrum Pszczyna I, i tu miało być łatwo, ale nie było, przegrana 1:3, uplasowała nas na DRUGIM miejscu, a bramkę dla Polonii strzelił Mateusz Wojtek.
Dla POLONII, to świetny wynik, którego do tej pory nigdy nie osiągneli, a chłopaki dali z siebie wszystko i grali wspaniale!!!

Wielką niespodzianką również tego dnia dla młodych piłkarzy i wszystkich gości była legenda polskiej piłki nożnej – Włodzimierz Lubański, co zostało uwiecznione na kilku fotografiach. Pan Włodzimierz wręczał puchary i medale dla zwycięzców tego turnieju, dlatego będzie to dla dzieci wspaniała pamiątka.
Skład Polonii Łaziska: Oskar Kabik, Wiktor Kosiński, Artur Sip, Kamil Słowiak, Daniel Strzelczyk, Marek Szrubarz, Mateusz Wojtek. Opiekun: Piotr SIP. 
 Turniej MBS CUP
z okazji Dnia Dziecka                                                                                29 maja 2011 r. Mikołów
Rozegrane mecze:
AKS Mikołów - Polonia Łaziska (grA) 2-1
Akademia Orlika Mikołów - Siódemka Tychy (grB) 0-3
Jadwiga Kraków - Orlika Ruda Śląska (grA) 0-0
Podbeskidzie BB - UKS Centrum Pszczyna (grB) 1-0
Polonia Łaziska - Orlik Ruda Śląska (grA) 0-1
AKS Mikołów - Jadwiga Kraków (grA) 2-0
Siódemka Tychy - UKS Centrum Pszczyna (grB) 0-1
Akademia Orlika Mikołów - Podbeskidzie BB (grB) 0-4
AKS Mikołów - Orlik Ruda Śląska (grA) 4-0
Jadwiga Kraków - Polonia Łaziska (grA) 2-0
Akademia Orlika Mikołów - UKS Centrum Pszczyna (grB) 0-5
Siódemka Tychy - Podbeskidzie BB (grB) 0-3
półfinał 1A - 2B - AKS Mikołów - UKS Centrum Pszczyna 1-1 k.4-3
półfinał 1B – 2A Podbeskidzie BB - Jadwiga Kraków 2-0
mecz o 7 miejsce 4A-4B AO Mikołów - Polonia Łaziska 1-3
mecz o 5 miejsce 3A-3C Orlik Ruda Ślaska - Siódemka Tychy 0-2
mecz o 3 miejsce UKS Centrum Pszczyna - Jadwiga Kraków 0-0 k.2-0
Finał AKS MIKOŁÓW - PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA 0-0 k 6-5

Klasyfikacja końcowa:
1 AKS MIKOŁÓW
2 Podbeskidzie Bielsko Biała
3 UKS Centrum Pszczyna
4 Jadwiga Kraków
5 Siódemka Tychy
6 Orlik Ruda Śląska

7 Polonia Łaziska
 
8 Akademia Orlika Mikołów

Najlepsi zawodnicy: Golda Michał (Mikołów), Karol Zoń (Podbeskidzie), Dawid Orzechowski (Pszczyna), Janek Salwiński (Jadwiga), Kamil Szostecki (Tychy), Dawid Harchut (Ruda Śląska),
Mateusz Wojtek (Łaziska).

Turniej CUP JEDNOŚĆ                                                                                             19 czerwca 2011 r.  Siemianowice Śląskie

AKS Mikołów – Polonia Łaziska (grA) 2-1
Akademia Orlika Mikołów – Siódemka Tychy (grB) 0-3
Jadwiga Kraków – Orlika Ruda Śląska (grA) 0-0
Podbeskidzie BB – UKS Centrum Pszczyna (grB) 1-0

Polonia Łaziska – Orlik Ruda Śląska (grA) 0-1

AKS Mikołów – Jadwiga Kraków (grA) 2-0
Siódemka Tychy – UKS Centrum Pszczyna (grB) 0-1
Akademia Orlika Mikołów – Podbeskidzie BB (grB) 0-4
AKS Mikołów – Orlik Ruda Śląska (grA) 4-0

Jadwiga Kraków – Polonia Łaziska (grA) 2-0

Akademia Orlika Mikołów – UKS Centrum Pszczyna (grB) 0-5
Siódemka Tychy – Podbeskidzie BB (grB) 0-3

półfinał 1A - 2B
AKS Mikołów – UKS Centrum Pszczyna 1-1 k. 4-3
półfinał 1B – 2A
Podbeskidzie BB – Jadwiga Kraków 2-0
mecz o 7 m.
 4A-4B AO Mikołów – Polonia Łaziska 1-3
mecz o 5 m.
 3A-3C Orlik Ruda Ślaska – Siódemka Tychy 0-2
mecz o 3 m.
UKS Centrum Pszczyna – Jadwiga K-ów 0-0 k.2-0

F I N A Ł: 
AKS Mikołów – PODBESKIDZIE Bielsko-Biała 0-0 k. 6-5 
Kreator strony - przetestuj