Halowy Turniej                                         I miejsce                           25 marca 2012 r. Łaziska Górne
Drużyny biorące udział w turnieju:
Grupa A
  • Polonia Łaziska Górne
  • UKS Sprint Katowice
  • APN Górnik Wesoła
  • UKS Centrum Pszczyna

Grupa B
  • AKS Mikołów
  • Gwiazda Ruda Śląska
  • KS Rozwój Katowice
  • AKS Wyzwolenie Chorzów

Wyniki poszczególnych meczy:

Polonia Łaziska – Sprint Katowice               3:0    
bramki: 
AKS Mikołów – Gwiazda Ruda Śląska                 1:1 
Górnik Wesoła – Centrum Pszczyna                   1:2
Rozwój Katowice – Wyzwolenie Chorzów           2:0 
Polonia Łaziska – Górnik Wesoła               4:0      
bramki: 
AKS Mikołów – Rozwój Katowice                       2:1 
Sprint Katowice – Centrum Pszczyna                  0:2 
Gwiazda Ruda Śl. – Wyzwolenie Chorzów          2:0 
Polonia Łaziska – Centrum Pszczyna          0:2 
AKS Mikołów – Wyzwolenie Chorzów                 2:0 
Sprint Katowice – Górnik Wesoła                      4:0 
Gwiazda Ruda Śląska – Rozwój Katowice          1:0 
Półfinał:
Sprint Katowice – Wyzwolenie Chorzów                     1:1 
Górnik Wesoła – Rozwój Katowice                            0:1
Polonia Łaziska – AKS Mikołów                          0:0 k. 3:2  
bramki:
A1 – B2 Iskra Pszczyna – Gwiazda R.Śl.                     4:0 

O 7 Miejsce Wyzw. Chorzów – Górnik Wesoła          0:0 k.3:4
O 5 Miejsce Sprint Katowice – Rozwój Katowice       1:0
O 3 Miejsce AKS Mikołów – Gwiazda Ruda Śląska    2:1 
FINAŁ 
Polonia Łaziska – UKS Pszczyna    
0:0 k.2:1 
bramki: 
Najlepszy strzelec turnieju: Paweł Stebel (Iskra Pszczyna)

Najlepszy bramkarz turnieju: Artur Sip (Polonia Łaziska)

Najlepszy zawodnik turnieju: Kamil Nieszporek (Polonia Łaziska)

Klasyfikacja końcowa:
1. Polonia Łaziska Górne
2. UKS Centrum Pszczyna
3. AKS Mikołów
4. Gwiazda Ruda Śląska
5. UKS Sprint Katowice
6. KS Rozwój Katowice
7. APN Górnik Wesoła
8. AKS Wyzwolenie Chorzów
Skład Polonii Łaziska:
Dawid Kwoska, Wiktor Kosiński, Daniel Leżok, Michał Zidek, 
Daniel Strzelczyk, Aleksander Badura, Marek Szrubarz, Oskar Kabik, Mateusz Wojtek, Kamil Nieszporek. 
W bramce: Artur Sip.
Trener: Sebastian Hendel.
Kreator strony - przetestuj